Specjalista ds. Kadr i Płac - praca od zaraz Wilanów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa kadrowo - płacowa klientów firmy
  • przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych
  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON
  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa)
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń i niezbędnych dokumentów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata) (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
  • bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy,
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MsOffice
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie w pełnione obowiązki
  • umiejętność pracy w grupie, pod presją czasu
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym benefity pozapłacowe po okresie próbnym (dofinansowanie do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, fundusz urlopowy)
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • samodzielność w zakresie wykonywanych zadań, możliwość współpracy z klientami z Polski i zagranicy
  • pracę w zespole specjalistów, gwarantującą stały rozwój zawodowy

Numer referencyjny: MS/KIP/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.