Specjalista ds. Kadr i Płac (praca na zastępstwo)

TelForceOne S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

1. Kadry:
- Sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy
- Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
- Wprowadzanie danych pracowników do programu kadrowo-płacowego
- Kierowanie na badania lekarskie: wstępne, okresowe, kontrolne
- Prowadzenie kart szkoleń ogólnych i stanowiskowych w zakresie BHP i P.POŻ
- Ustalanie uprawnień do: urlopu wypoczynkowego, okolicznościowego
- Wystawianie legitymacji ubezpieczeniowych
- Wystawianie zaświadczeń dla pracowników
- Ewidencja czasu pracy
- Wysyłanie zawiadomień do urzędów pracy
- Prowadzenie ewidencji osób współpracujących
- Sporządzanie zestawień dla Zarządu

2. Płace:
- Naliczanie, weryfikacja i sporządzanie list płac
- Ustalanie uprawnień do: wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, wynagrodzenia za czas urlopu
- Zawieranie umów cywilno-prawnych, wystawianie rachunków do umów cywilno-prawnych
- Generowanie i weryfikacja PIT-4 i PIT-11

3. ZUS:
- Deklaracje zgłoszeniowe ZUS: ZUA, ZZA, ZCZA, ZCNA, deklaracje rozliczeniowe DRA, RCA, RSA, RZA, raporty RMUA

Wymagania

- Wyższe wykształcenie
- Min. roczne doświadczenie na danym stanowisku
- Znajomość programów kadrowo-płacowych
- Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
- Znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy, przepisów ZUS oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
- Samodzielność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę na zastępstwo w firmie, która jest liderem w swojej branży
- Zdobycie cennego doświadczenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań

W CV należy, umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TelForceOne Spółka Akcyjna to największy polski importer, dystryb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja