specjalista ds. kadr i płac na 6 miesięcy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29686
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • obsługa kadrowo-placowa pracowników
  • raportowanie do GUSu i ZUSu
  • wsparcie dla pracowników, udzielanie informacji
  • praca z systemem kadrowo-płacowym
  • współpraca z innymi działami w centrali firmy
  • dbałość o prawidłowość dokumentacji

Oczekiwania:
  • rozliczanie umów

  • ewidencje czasu pracy, zwolnień lekraskich, urlopów
  • raportowanie do GUSu, ZUSu
  • mile widziana znajomość programu TETA
  • samodzielność w działaniu i dokładność
  • doświadczenia na podobnym stanowisku przy rozliczaniu co najmniej 200 pracowników
  • dyspozycyjność - gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferta:
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • praca od zaraz w centrum Warszawy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na okres kilku miesięcy
  • praca w międzynarodowej prestiżowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)