Specjalista ds. Kadr i Płac - Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

DO naszego zespołu Kadr i Płac poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Lublin

Nr ref. KP/LUB/04/2017

OBOWIĄZKI:

prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, urlopów
rozliczanie czasu pracy
naliczanie umów cywilno-prawnych
zgłaszanie i wyrejestrowywanie ZUS

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy w dziale płacowo-kadrowym
dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
znajomość systemów czasu pracy
znajomość programu Płatnik
samodzielność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

umowę o pracę
duży stopień samodzielności
przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole

Oferta pracy stałej

nr licencji agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.