Specjalista ds. kadr i płac_Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Aktualnie poszukujemy do naszego kilkuosobowego działu płac i kadr:
Specjalisty ds. naliczania wynagrodzeń, ZUS oraz doradztwa w zakresie prowadzenia kadr.

NR REF: SPEC/LUB/2015

Obowiązki:

• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
• naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, urlopów
• obsługa PFRON
• ewidencja i rozliczanie czasu pracy
• naliczanie umów cywilno-prawnych
• zgłaszanie i wyrejestrowywanie ZUS

Wymagania:

• 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale płacowo-kadrowym
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
• znajomość systemów czasu pracy
• znajomość programu kadrowego Enova i Płatnik
• samodzielność, odpowiedzialność,

Oferujemy:

• umowę o pracę
• duży stopień samodzielności
• przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji agencji 1954

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.