Specjalista ds. kadr i płac - Lublin

Full Job Sp. z o.o.

20-032 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Full Job (nr certyfikatu agencji 9149) działająca od 2009r. aktualnie poszukuje do kilkuosobowego działu płac i kadr:
Specjalisty ds. naliczania wynagrodzeń, ZUS oraz doradztwa w zakresie prowadzenia kadr.

NR REF: SPEC/LUB/2015

Obowiązki:
• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
• naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, urlopów
• obsługa PFRON
• ewidencja i rozliczanie czasu pracy
• naliczanie umów cywilno-prawnych
• zgłaszanie i wyrejestrowywanie ZUS

Oferujemy:
• umowę o pracę
• duży stopień samodzielności
• przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole

Wymagania

• min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale płacowo-kadrowym
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
• znajomość systemów czasu pracy
• znajomość programu Płatnik
• samodzielność, odpowiedzialność.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa