Specjalista ds. kadr i płac - Kraków

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana pod nr 2163 w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac (obsługa pracowników tymczasowych)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych.
- zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- sporządzanie dokumentacji personalnej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy itp.).
- prowadzenie ewidencji urlopów oraz innych absencji.
- rozliczanie czasu pracy w różnych systemach.
- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac.
- prowadzenie rozliczeń z ZUS.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie.
- duży zakres samodzielności.
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

- minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- wykształcenie minimum średnie.
- bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz przepisów podatkowych.
- bardzo dobra znajomość programu Płatnik.
- biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office).
- samodzielność.
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, inicjatywa.
- umiejętność pracy pod presją czasu.
- doskonałe umiejętności interpersonalne.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)."

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja