Specjalista ds. kadr i płac do biura rachunkowego

Felton

Wrocław, 54-608, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo - płacowej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
- rozliczanie delegacji
- pełna obsługa pracowników oddelegowanych (A1, EKUZ)
- ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników oraz rozliczanie umów zleceń,
przygotowywanie i sporządzanie list płac,
- naliczanie składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych,
- sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT, PFRON,GUS.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze kadrowo – płacowej
- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych,
- umiejętność obsługi programu Płatnik(tworzenia deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych) oraz znajomość systemów kadrowo - płacowych,
- znajomość programu Gratyfikant GT (będzie dodatkowym atutem)
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy pod presją czasu
- niepaląca

Prezentacja firmy

W ramach prowadzonej działalności zajmuję się świadczeniem profes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja