Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Czeladź

Główne zadania:

• Stała współpraca z działem kadr i płac
. Koordynowanie personelu w firmie produkcyjnej z zakresu kadr płac i rekrutacji.
. Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów kadrowo-płacowych pracowników
• Przygotowywanie świadectw pracy, deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,
• Przygotowywanie wykazu godzin do rozliczeń
• Rekrutacja personelu - zamieszczanie ogłoszeń - prowadzenie spotkań z kandydatami - współpraca z zewnętrzną firmą rekrutacyjną.

Wymagania

Wymagania:
. znajomość j. angielskiego lub włoskiego - warunek konieczny
• wykształcenie wyższe,
• minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
• doświadczenie w obsłudze pracowników produkcyjnych,
• doświadczenie w koordynacji dokumentów kadrowych, deklaracji oraz w kontakcie z Urzędami,
• znajomość metod rekrutacji
. komunikatywność, dyspozycyjność , bardzo dobra umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:
• Interesującą i samodzielną pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne warunki zatrudnienia

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting