Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z Wrocławia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

OBOWIĄZKI:

- przeprowadzanie niezależnych cyklicznych audytów procesu produkcji i produktów;
- prowadzenie testów/badań zgodnie z wymaganiami klientów
- prowadzenie procesu reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z procedurą
- weryfikacja wdrożenia i skuteczności działań korygujących i zapobiegawczych
- wykonywanie pomiarów i prowadzenie dokumentacji
- kontakt z klientem (w tym udział w audytach i szkoleniach klienta)
- audyty porządkowe (5S)
- szkolenia pracowników z zakresu procedur , wymagań jakościowych, pomiarów oraz wymagań klientów

OFERUJEMY:

- atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji oraz doświadczenia

- stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- wykształcenie techniczne
- znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny (znajomość słownictwa jakościowego i produkcyjnego)
- wysokie zdolności komunikacyjne
- znajomość wymagań normy ISO 9001:2008
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność audytowania procesów oraz produktów
- znajomość narzędzi jakościowych
- znajomość metodologii 5S oraz lean manufacturing

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji