MST Sp. z o. o. Sp. k.
Magnetic Systems Technology Sp. z o.o Sp. k. (występująca na rynku pod marką MST) działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

Miejsce pracy: Kętrzyn

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z zarządzaniem jakością
  • Znajomość wymagań norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w naszej firmie zlokalizowanej w Kętrzynie

Opis stanowiska:

  • Stałe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP (ZSZ)
  • Udział w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymywaniu dokumentacji ZSZ
  • Szkolenie pracowników w zakresie ZSZ
  • Planowanie i nadzorowanie audytów wewnętrznych
  • Udział w audytach certyfikujących i audytach klientów
  • Nadzorowanie prowadzonych działań korekcyjnych i korygujących
  • Sporządzanie raportów związanych z działalnością środowiskową firmy do zewnętrznych instytucji

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.