Specjalista ds. Jakości

Gi Group Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Miejsce pracy: Głogów

Zadania:

  • nadzór nad systemem jakości- tworzenie, weryfikacja, wdrażanie i nadzorowanie dokumentacji, w wersji elektronicznej i papierowej
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • prowadzenie ewidencji, rozpowszechnianie i aktualizowanie księgi jakości, procedur, instrukcji oraz przynależnych formularzy
  • zarządzanie reklamacjami od klientów oraz nadzorowanie wprowadzanych działań korygujących i zapobiegawczych
  • wdrażanie narzędzi jakościowych i dbanie o ich stosowanie w firmie
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie Zarządzania Jakością
  • udział w audytach klienckich

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenia w uczestnictwa w audytach)
  • certyfikat ukończenia kursu na Pełnomocnika SZJ i/lub audytora wewnętrznego według normy ISO 9001:2008
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność, skrupulatność, sumienność, dociekliwość
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • zdolności koncepcyjne i analityczne

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.