Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. Z o.o.(certyfikat o numerze rejestru 5944)
dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
 Bieżąca współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów;
 Współpraca z klientami w obszarze jakości;
 Obsługa reklamacji klientów oraz współtworzenie i wdrażanie akcji korygujących;
 Prowadzenie dokumentacji jakościowej;
 Szkolenie pracowników z zakresu jakości.

Wymagania:
 Doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale jakości firmy produkcyjnej;
 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
 Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);
 Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);
 Dobra znajomość MS Excel;
 Asertywność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
 Pracę w międzynarodowym środowisku;
 Możliwość rozwoju zawodowego;
 Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia) oraz umowę o pracę tymczasową podpisywaną z naszą Agencją

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji