Specjalista ds. Jakości

Polstal Sp. j.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań.
- Ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych.
- Przygotowanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów klienta
- kontrola wykonywanych usług na zakładzie produkcyjnym
- nadzór nad uprawnieniami i ważnością badań pracowników

Oferujemy :

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Motywacyjne warunki wynagrodzenia
- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
- Współpraca w oparciu o umowę o pracę

Wymagania

- znajomość normy 1090
- biegła znajomość rysunku technicznego,
- bardzo dobra znajomość AUTO-CAD,
- znajomość wycen z branży konstrukcyjnej
- mile widziana znajomość języka angielskiego , niemieckiego
- Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
- ważny certyfikat VT2 oraz PT2

Prezentacja firmy

Firma POLSTAL S.J. powstała w marcu 2003 roku w Sosnowcu i od swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne