SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Maflow

87-100 Toruń , kujawsko-pomorskie

Maflow
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

W związku z uruchomieniem nowego Zakładu Produkcyjnego w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest nadzorowanie działań podjętych w celu zrealizowania jakościowych wymagań klienta oraz procesu rekwalifikacji we współpracy z inżynierami jakości Klienta oraz laboratoriami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Do zakresu obowiązków należy planowanie i przeprowadzanie audytów (procesu, LPA, produktu), implementowanie statystycznej kontroli jakości procesów i zarządzanie sprzętem kontrolno-pomiarowym na podległym obszarze. Kandydat będzie również nadzorował zakup instalacji testowych, pomiarowych oraz zarządzał systemem gromadzenia i aktualizowania LLC dla zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale jakości na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość standardów jakości w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość narzędzi jakości (8D, CP, FMEA, Pareto, 5W2H, FTA, 5WHY, PDCA)
  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnych (również międzynarodowych) zespołach
  • Znajomość wymagań z zakresu systemu 5S
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  •  Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń