Opis stanowiska pracy

• Określanie cech i wymagań jakościowych wytwarzanych produktów
• Monitorowanie i analizowanie parametrów jakościowych w wytwarzanych produktach
• Przygotowywanie i wprowadzanie procedur i instrukcji jakościowych
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
• Przygotowywanie dokumentów i raportów jakościowych
• Wdrażanie jakościowych wymagań klienta
• Analizowanie przyczyn problemów i skuteczne poszukiwanie rozwiązań
• Podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących
• Obsługa i realizacja reklamacji klienta
• Realizacja celów firmy określonych kluczowymi wskaźnikami (KPI), planami działań

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
• Doświadczenie w branży Automotive
• Znajomość norm ISO 9001 / ISO TS 16949
• Doświadczenie w kontaktach z klientem
• Umiejętność zarządzania reklamacją (znajomość narzędzi wspomagających:
Ishikawa, 5Why, etc.)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne