Specjalista ds. jakości

P.P.H.U. Metrol

26-700 Zwoleń, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

zarządzanie działem jakości w zakładzie produkcyjnym
rozwój systemów zarządzania jakością
współpraca z działami firmy w celu ustalenia zasad i procesów jakościowych
koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości
opracowanie i wdrażanie polityki jakości i strategii obowiązujących w organizacji
monitorowanie parametrów jakościowych produkowanych wyrobów
wsparcie techniczne/jakościowe kluczowych klientów firmy
gromadzenie i analiza informacji głównych dostawców w celu oceny zdolności dostawców do zrealizowania zamówień

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Motywacyjny system wynagrodzeń
Możliwość rozwoju
Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe techniczne
certyfikat Pełnomocnika ds. ISO, doświadczenie we wdrażaniu systemu ISO (mile widziane)
minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
znajomość systemów zarządzania Lean Manufacturing i Lean Management (5S)
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
doskonałe umiejętności komunikacyjne

Prezentacja firmy

P.P.H.U. \"METROL\" Tomasz Grzeszczyk to przedsiębiorstwo powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od wyniku
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji