Specjalista ds. jakości w branży odzieżowej

OTCF S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, 4Faces , Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • ocenę jakości produkcji, bazując na raportach z inspekcji oraz w wzorach produktów,
  • kontakt z kontrahentami w celu egzekwowania dobrych praktyk produkcyjnych,
  • czynny udział przy opracowywaniu oraz wdrażaniu standardów jakościowych zgodnie z polityką firmy,
  • skuteczne wsparcie w rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości,
  • prowadzenie kontroli jakości u dostawców na terenie Europy, Azji i innych krajów zgodnie z poleceniem służbowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości branży odzieżowej,
  • wiedzy na temat technologii produktów tekstylnych,
  • zdolności analitycznych oraz dobrej znajomość programu MS Excel,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy oraz elastyczności wobec zmian,
  • dyspozycyjności i gotowości do zagranicznych i krajowych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dodatkowym atutem będzie wiedza w zakresie produktów, obuwniczych, bagażu, akcesoriów do uprawiania sportu.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość korzystania z firmowej siłowni oraz uczestniczenia w zajęciach sportowych organizowanych przez firmę (joga, trening personalny, grupa biegowa, boks)
  • pracę w młodym i międzynarodowym zespole
  • zniżki na nasze produkty
  • dofinansowany pakiet Multisport
  • udział w imprezach integracyjnych o charakterze sportowym.

Zapoznałem się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy w OTCF S.A dostępną pod adresem http://www.otcfpl/_userfiles/uploads/polityka_informacyjna-kandydaci_do_pracy.pdf .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Prezentacja firmy

Firma OTCF S.A. – właściciel marek 4F, Faces, Outhorn - jest dyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji