specjalista ds. jakości - Świebodzin

Randstad Polska Sp. z o.o.

Świebodzin, lubuskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, zlokalizowanej w Świebodzinie, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38422
Praca stała
Lokalizacja: Świebodzin

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie stałego kontaktu z klientami
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, poszukiwanie ich źródeł oraz planowanie działań korygujących i prewencyjnych
  • analiza i raportowanie wskaźników jakościowych
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej
  • obsługa, organizacja i monitorowanie reklamacji klientowskich, analizy części reklamacyjnych
  • współpraca  z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • realizowanie procedur i norm kontrolowania jakości
  • przeprowadzanie auditów produktu

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale jakości (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • znajomość zagadnień jakościowych (ISO-TS, FMEA, MSA, SPC)
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (Raport 8D, 5 Why, Diagram Ishikawa)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Posiadanie certyfikatu auditora wewnętrznego VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)