Specjalista ds. Jakości / Inżynier Jakości

BSB Poland Sp. z o.o

Toruń, Ciechocin, kujawsko-pomorskie

BSB Poland Sp. z o. o. jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Ciechocin

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przestrzeganiem wymagań jakościowych klienta
  • obsługa reklamacji, udział w ustalaniu przyczyn niezgodności oraz działań korygujących i naprawczych
  • codzienna praca z klientami zagranicznymi w języku angielskim
  • tworzenie Planów Kontroli oraz dokumentacji jakościowej
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz dostawców

Wymagania:

  • znajomości wymagań norm ISO 9001
  • znajomości rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność współpracy oraz pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • uczestnictwo w procesie zmiany i unowocześniania procesów;
  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.