Specjalista ds. Jakości i BHP (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalista ds. Jakości i BHP. Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie w strukturach korporacyjnych oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Oil & Gas.

Opis stanowiska

  • Doradztwo i wsparcie w utrzymaniu zintegrowanego systemu zarządzania jakością i BHP zgodnego z wymaganiami norm PN/OHSAS 18001 oraz ISO 9001
  • Opieka nad Systemem Zarządzania Jakością, BHP (QHSSE MS) wraz z okresową re-certyfikacja wdrożonych systemów
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i e-learningowych w zakresie BHP dla pracowników administracyjnych, podwykonawców, gości biura
  • Wydawanie zaświadczeń dotyczących ukończonych szkoleń
  • Udział w aktualizacji oceny ryzyka na stanowiskach
  • Wspomaganie kierownictwa podczas kontroli i inspekcji służb terenowych (PSP, WIOŚ, PIP, ITD., i.in.)
  • Organizacja i dokumentowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w miejscu pracy
  • Badanie oraz utrzymywanie rejestrów wypadków, zdarzeń prawie wypadkowych i wypadków potencjalnych, chorób zawodowych
  • Przygotowywanie propozycji, uzyskanie akceptacji oraz monitorowanie wdrożenia rocznego planu audytów wewnętrznych w firmie
  • Wspieranie kierownictwa w zakresie kontroli służb wewnętrznych (PIP, PSP, WIOŚ, ITD.)
  • Zapewnienie specjalistycznej wiedzy w zakresie jakości i bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez wypełnienia roli specjalisty BHP i Jakości dla biura głównego
  • Zapewnienie realizacji wymagań z obszaru ochrony środowiska dla organizacji
  • Wsparcie w realizacji wymagań określonych w rozdziale X Kodeksu Pracy

Profil kandydata

  • Ukończone studia kierunkowe lub podyplomowe w zakresie bhp, uprawniające do pełnienia roli służby bhp w spółce zgodnie z Kodeksem Pracy (Dział X, rozdz. X)
  • Praktyczna wiedza z obszaru utrzymywania systemów jakości i BHP zgodnych z wymaganiami norm PN/OHSAS 18001 oraz ISO 9001
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego systemów zarządzania
  • Bardzo dobra znajomość wymagań prawnych z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność korzystania ze specjalistycznych narzędzi informatycznych i portali branżowych
  • Komunikatywność, otwartość, dokładność, samodzielność, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność prowadzenia spotkań, przekonywania i wyjaśniania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży Oil&Gas
  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel