Specjalista ds. jakości i analiz

Arvato Polska Sp. z o.o.

Komorniki, Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Komorniki, Poznań

Zadania na tym stanowisku:

  • Kontrola jakościowa komponentów i produktów z wykorzystaniem bazy danych i zgodnie z procedurami klienta
  • Kontrola jakościowa i ilościowa procesów magazynowych
  • Współtworzenie procedur magazynowych
  • Zarządzanie danymi podstawowymi systemu w wyznaczonym zakresie (rzetelne wprowadzanie danych do systemu, dbałość o ich poprawność)
  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby klienta oraz przełożonych
  • Bieżące rozpatrywanie wpływających reklamacji z uwzględnieniem i sprawdzeniem bieżącego stanu magazynowego

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Otwartość na zmiany i procesy optymalizacyjne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywność, chęć samokształcenia i uczenia innych
  • Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny autobus
  • Dodatki i premie
  • Karta medyczna lub sportowa
  • Bilety do kina na urodziny
  • Konkursy z nagrodami
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Upominki okazjonalne
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.