Specjalista ds. jakości (FMCG)

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar zapewnienia jakości głównie w kontekście dostawców opakowań.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. jakości.

Opis stanowiska

  • Współpraca z działami produkcji, dostawcami komponentów, strukturami regionalnymi (NPD oraz Jakość) celem ciągłej poprawy jakości komponentów i wyrobów gotowych
  • Analizowanie danych rejestrowanych przez urządzenia pomiarowe, wyciąganie z nich wniosków prowadzących do optymalizacji procesów, przygotowywanie raportów z pracy obiektów w odniesieniu do opakowań
  • Identyfikowanie i rozpoznawanie miejsc powstawania strat obniżających efektywność w procesie wytwarzania
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych
  • Identyfikowanie i redukcja odpadu oraz eliminacja defektów jakościowych
  • Reklamacje do dostawców opakowań/ Egzekwowanie akcji naprawczych od dostawców
  • Koordynowanie procesu rozwiązywania problemów związanych z jakością wyrobu gotowego, komponentów
  • Cykliczne monitorowanie i raportowanie wyników jakości dostawców oraz obszarów operacyjnych/ Określanie źródeł potencjalnych niezgodności
  • Nadzór nad działaniami korygującymi wprowadzanymi w obszarach produkcyjnych wprowadzanych w wyniku powstałych niezgodności jakościowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość norm i systemów zarządzania jakością, norm ISO
  • Wysoka motywacja i niezależność w podejmowaniu decyzji
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie różnych metodologi systemów jakości 8D, Lean, 5 Why's, Pareto Analysis, Sig Sigma
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze jakości dostawców
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna czy dofinansowanie do posiłków
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page