SPECJALISTA DS. JAKOŚCI APQP

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice k. Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice k. Katowice

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów w zakresie jakości – branża Automotive;
  • Weryfikacja dokumentacji przy wdrażaniu wyrobów do produkcji seryjnej
  • Tworzenie, monitorowanie i aktualizacja planów kontroli
  • Uczestnictwo w zespole FMEA, koordynowanie procesem
  • Definiowanie metod kontroli wyrobów wdrażanych do produkcji
  • Planowanie jakości produktu i procesu w celu uzyskania akceptacji Klienta
  • Zapewnienie właściwej współpracy z Klientem, wprowadzanie i weryfikacja wymagań Klienta
  • Analiza i ocena ryzyka dotyczącego zmian w projekcie
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży Automotive – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz analizy raportów pomiarowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień jakościowych ( ISO/TS 16949:2002, MSA, 8D, PPAP, SPC, FMEA )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia Audytora wewnętrznego ISO/TS 16949: 2002 będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych
  • Energię i uśmiech.
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.