KOMSA Polska Sp. z o.o

Specjalista ds. IT

Od: KOMSA Polska Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

KOMSA Polska jest dystrybutorem telekomunikacyjnym i IT. Naszą wiedzę i profesjonalizm popieramy wieloletnim doświadczeniem na rynku i zorientowaniem na potrzeby klienta. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z potrzebami i wyzwaniami rynku lokalnego. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni i ambitni, realizujący swoje zadania z pasją.

Obowiązki

  • Instalacja nowych stanowisk komputerowych PC
  • Reinstalacja, konfigurowanie i utrzymanie sprzętu oraz oprogramowania
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników
  • Konfiguracja i obsługa urządzeń peryferyjnych IT
  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych

Oczekiwania

  • Znajomość zagadnień z administracji usługą Active Directory oraz serwerów MS Windows 2003  /  2008  /  2012 oraz Linux
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu systemów Microsoft: Windows XP, Windows 7
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i obsługą sprzętu PC oraz urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office 2003  /2007  /  2010
  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych i zagadnień LAN/WAN, TCP/IP oraz technologii bezprzewodowych
  • Orientacja na rozwiązanie problemu, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, nauka języków obcych)
  • Możliwość wymiany doświadczeń oraz rozwoju zawodowego w ramach niemieckiego koncernu KOMSA Kommunikation Sachsen AG
  • Miłą atmosferę pracy

Prosimy osoby spełniające ww. wymagania o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ