Specjalista ds. IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1079519

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B - współpraca długofalowa
Stawka: 250 - 500 pln netto +VAT /dzień

Obowiązki:
  • Rejestrowanie bieżącej pracy, incydentów zgłaszanych przez użytkowników oraz ich dalsze monitorowanie w systemie raportowania, podejmowanie działań celem zapewnienia czasowego wykonywania usług wsparcia IS/IT wedle obowiązujących procedur
  • Techniczne wsparcie dla użytkowników w Polsce w ich bieżących problemach informatycznych
  • Szkolenia ‘on-site‘ użytkowników w Polsce z zagadnień tematyki IT
  • Monitorowanie struktury informatycznej pod kątem zgodności z obowiązującą polityką bezpieczeństwa IT
  • Asset Management – bieżące monitorowanie ruchów środków trwałych, ich ewidencja i aktualizacja w systemie raportowania
  • Współpraca z lokalną organizacją IS/IT w ramach regionu Europy Centralnej

Wymagania:
  • Dobra znajomość systemu Windows 7/8 oraz pakietu Office 365
  • Znajomości zagadnień z zakresu konfiguracji i rozwiązań sieciowych (LAN/WAN)
  • Znajomość sprzętu komputerowego: stacje robocze i laptopy (diagnostyka, drobne naprawy)
  • Znajomość języka angielskiego - potrzeba komunikacji w pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland