Billennium Sp. z o.o.

Specjalista ds IT

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, budowa i administracja siecią LAN/WAN
  • Administracja systemami VPN, WLAN, SAN (FC)
  • Wdrażanie procedur i polityki bezpieczeństwa w oparciu o normy z tego zakresu
  • Wdrażanie usług sieciowych, Monitorowanie ruchu w sieci
  • Aktualizacja i przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej dla działu IT
  • Konfigurowanie serwerów i stacji roboczych oraz urządzeń i programów niezbędnych do realizowania usług sieciowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: wyższe (preferowana informatyka lub pokrewne kierunki);
  • Minimum 2-letni letnie doświadczenie na powyższym stanowisku;
  • Znajomość systemu poczty elektronicznej (protokołów SMTP, IMAP, POP3,MAPI,ActiveSync);
  • Doświadczenie w organizowaniu kontroli ruchu w sieci;
  • Umiejętności i doświadczenie w administracji systemów GNU/Linux/Windows Serwer
  • Znajomość technologii wirtualizacji w szczególności Hyper-V; VMWare;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość lub certyfikaty związane normami bezpieczeństwa informacji będą dodatkowym atutem
  • Certyfikat Cisco CCNA będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania symfonia, optima
  • Znajomość zagadnień sieciowych VPN, routingu, loadbalancingu
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Apache, IIs, SQL, MySQL
  • Znajomość systemów monitorujących Zabbix, PRTG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.