ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska
  • Podstawowa obsługa kont w Active Directory i Exchange;
  • Wsparcie telefonów komórkowych: troubleshooting, konfiguracja, wymiana;
  • Obsługa awarii hardwareowych komputerów PC;
  • Obsługa awarii softwareowych komputerów PC;
  • Obsługa serwisowa urządzeń drukujących;
  • Instalacja systemów / aplikacji;
  • Podłączanie oraz konfigurowanie nowych stanowisk pracy
Wymagania
Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim
  • Doświadczenie na 1 lub 2 lini wsparcia- wymagane
  • Dostępność od zaraz;
  • Wykształcenie kierunkowe (IT);
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10 MS Office);
  • Znajomość języka angielskiego min. B2+- codzienny kontakt z osobami anglojęzycznymi;
  • Podstawowa znajomość Active Directory

Oferta

  • Praca pon-pt (standardowe godziny biznesowe);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (dla zainteresowanych umowa zlecenie/B2B). Pierwsza umowa na okres próbny 3msc;
  • Praca dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych korporacji działających na rynku farmaceutycznym;
  • Nowoczesne biuro;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • Pakiet szkoleń;
  • Wynagrodzenie do 6000 zł brutto.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials