Opis stanowiska pracy

DACPOL Sp. z o.o. - firma techniczno-handlowo-produkcyjna z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy, działająca od 25 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca pond stu pięćdziesięciu renomowanych producentów podzespołów do energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego poszukuje:

SPECJALISTY DS. IT

Opis stanowiska:

Pracownik IT będzie odpowiedzialny za obsługę teleinformatyczną oraz utrzymanie i rozwój systemów informatycznych wspierając procesy produkcyjne oraz programistyczne.

Obowiązki/Wymagania:

  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej
  • Obsługa użytkowników - Helpdesk
  • Wsparcie oprogramowania ERP
  • Mile widziane programowanie w SQL i C#
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
  • Konfiguracja i obsługa urządzeń peryferyjnych

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe i warunki pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania mieszkania służbowego

Prosimy wysyłać CV wraz z listem motywacyjnym , w tytule wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma DACPOL jest liczącym się podmiotem w Europie Środkowej i Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis