Opis stanowiska pracy

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o. o. to polski pracodawca działający na rynku od 1989 roku.
Jednym z ważnych elementów naszej działalności jest kompleksowy monitoring rynku dla klientów biznesowych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. IT

Do naszego ZESPOŁU IT poszukujemy Pracownika, który poza kompetencjami technicznymi posiada umiejętność samodzielnej pracy, efektywnego planowania czasu pracy oraz nastawienia na współpracę z wewnętrznymi użytkownikami systemów IT.

Obowiązki na stanowisku:

  • Bieżące wsparcie użytkowników końcowych (systemy MS Windows, oprogramowanie MS Office, oprogramowanie antywirusowe, komputery PC/laptopy, smartfony, drukarki, urządzenia sieciowe)
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników ze sprzętem komputerowym, siecią LAN i oprogramowaniem firmowym (CRM), aktywna współpraca z drugą linią wsparcia
  • Administracja kontami użytkowników w systemach informatycznych (m.in. Active Directory, Samba)
  • Konfiguracja komputerów i instalacja oprogramowania aplikacyjnego, dbanie o aktualizacje oprogramowania
  • Sporządzanie i utrzymywanie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników oraz szkolenie użytkowników
  • Współpraca z usługodawcami zewnętrznymi

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w podobnym obszarze zadań w zakresie pierwszej linii wsparcia użytkowników
  • wiedzy w zakresie problematyki sieci LAN/WAN
  • podstawowej wiedzy w zakresie PHP/HTML/SQL (umiejętność instalacji i konfiguracji aplikacji web-owych opartych o te technologie)
  • Umiejętności interpersonalnych i komunikatywności, samodzielności i dobrej organizacji pracy

Oferujemy możliwość zdobycia wiedzy i ciekawych doświadczeń w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w biznesie i z nowoczesną infrastrukturą IT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji w Grupie Marketingowej TAI i, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami”.

Prezentacja firmy

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. to firma, która jako jedna z pierwszyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP