Opis stanowiska pracy

Razem możemy dużo zmienić

Arjo to myśląca globalnie organizacja ze szwedzkimi korzeniami, w której prężnie rozwijające się międzynarodowe środowisko napędzane jest szwedzką kulturą organizacyjną. Jako firma, która stawia ludzi w centrum zainteresowania wszystkich działań, pracownicy Arjo są naszymi partnerami w misji poprawy życia.

Odkryj ambitne i satysfakcjonujące ścieżki rozwoju kariery w szerokiej gamie możliwości w naszej globalnej sieci.

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Jako Specjalista ds. IT będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Codzienne wsparcie użytkowników pierwszej i drugiej linii
  • Pomoc w utrzymaniu infrastruktury Data Center (Spovers, Switches, VM's, okablowanie)
  • Lokalne wsparcie integracji aplikacji biznesowych
  • Lokalne wsparcie globalnych projektów i operacji IT
  • Zapewnienie użytkownikom porad technicznych, wskazówek oraz pomocy
  • Prioretyzowanie zgłoszeń ze względu na ich pilność i wagę
  • Testowanie aplikacji oraz sporządzanie dokumentacji

Idealny kandydat:

  • Co najmniej tytuł licencjata/inżyniera w zakresie IT
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze IT – mile widziane
  • Znajomość Active Directory – mile widziane
  • Obsługa i konfiguracja systemu Windows 7
  • Obsługa i konfiguracja systemu Windows 10
  • Dobra umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość konfiguracji i projektowania sieci LAN / WLAN
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Umiejętności z zakresu Helpdesk/Support
  • Pro-aktywność, chęć do wprowadzania ulepszeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Odpowiedzialny, godny zaufania zaangażowany członek zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Specjalisty ds. IT przydatne będą również takie cechy charakteru jak bardzo dobra organizacja czasu pracy, dbałość o szczegóły, cierpliwość oraz precyzyjność.

Oferujemy Tobie:

  • Możliwość uzyskania nagrody rocznej w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wypłacanej na koniec roku kalendarzowego
  • Bezpłatny transport z Poznania
  • Możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły usprawnień,
  • Dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, wyprawki szkolne)
  • Możliwość wykorzystania języka angielskiego w codziennej pracy

Wyślij do nas swoją aplikację nie później niż do końca maja 2018.

Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów.

Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Prezentacja firmy

ArjoHuntleigh oferuje szeroki zakres zintegrowanych rozwiązań w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta