Opis stanowiska pracy

Mining Services and Engineering (MSE) jest siostrzaną Spółką Przedsiębiorstwa Górniczego ”SILESIA”, której właścicielem jest ENERGETICKÝ A PRŮMYSLOVÝ HOLDING, a.s.

Swoją działalność Spółka MSE koncentruje wokół usług górniczych wykonywanych na rzecz Przedsiębiorstwa Górniczego ”SILESIA”, jak również produkcji i dystrybucji ciepła, uzdatniania i dostawy wody, odprowadzania ścieków oraz pozostałych usług technicznych.

Obecnie poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. IT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administracja systemami ERP
  • Zarządzanie systemami operacyjnymi Windows, Linux
  • Konfiguracja oraz obsługa usług Windows Server oraz Linux
  • Zarządzanie wirtualizacją Vmware
  • Konfiguracja oraz administracja siecią komputerową opartą na Cisco
  • Instalacja i utrzymanie sprzętu biurowego
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania
  • Wsparcie użytkowników końcowych- helpdesk

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin oraz Układ Zbiorowy Pracy
  • Pracę w zaawansowanym środowisku IT
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz brak monotonni
  • Dodatkowe benefity z funduszu świadczeń socjalnych
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Podstawowa znajomość baz danych
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w instalowaniu i obsłudze systemów w środowisku Microsoft i Linux
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI
  • Praktyczna znajomość takich zagadnień jak AD, DNS, DHCP, VLAN, Routing, ACL
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń Cisco
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems