Specjalista ds. Inżynierii Przemysłowej

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych,
  • kwalifikacje nowych dostawców i materiałów,
  • organizację, koordynowanie i uczestnictwo w testach produkcyjnych,
  • rozpoznanie inżynieryjne dla nowych materiałów i technologii,
  • opiniowanie zmian technicznych w specyfikacjach,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z nieprawidłowym wpływem materiałów na funkcjonowanie maszyn i procesów technologicznych,
  • współpracę z lokalnymi i światowymi dostawcami materiałów opakowaniowych oraz producentami linii technologicznych dla farmacji

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane inżynierskie,
  • doświadczenie związane z prowadzeniem projektów inwestycyjnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • doświadczenie w pracy projektowej
  • mile widziane: doświadczenie w branży farmaceutycznej lub pochodnej, zdolności prezentacyjne, znajomość środowiska AutoCAD, MS Project, znajomość j. rosyjskiego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny