Specjalista ds. Inwestycji

Work Service S.A.

Chorzów, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

• Nadzór i rozliczanie inwestycji;
• Zatwierdzanie protokołów wykonania i realizacji Inwestycji;
• Zarządzanie środkami trwałymi w zakładzie: rejestracja, przeniesienie, likwidacja środków trwałych.

Oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Pracę na pełen etat;
• Dogodną lokalizację;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Pracę w międzynarodowej firmie;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Wyższe wykształcenie techniczne;
• Wiedza i doświadczenie z zakresu środków trwałych;
• Wiedza i doświadczenie w zakresie nadzoru nad inwestycjami lub planowania inwestycji;
• Znajomość MS Office;
• Podstawowa znajomość finansów i księgowości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.