Specjalista ds. Inwestycji

Kronospan

39-300 Mielec, podkarpackie

Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: 39-300 Mielec

Obowiązki:
- koordynacja pracy w jednym z obszarów prac budowlanych (m.in.: roboty ziemne, konstrukcje stalowe, żelbety, stolarka, prace wykończeniowe) oraz instalacyjnych (elektryka, wod – kan, ppoż),
- współudział w wyborze dostawców i wykonawców dla prowadzonych inwestycji,
- udział w negocjacjach warunków współpracy,
- udział w planowaniu prac, nadzór nad harmonogramem inwestycji,
- współudział w postępowaniu administracyjnym – uzyskiwanie pozwoleń i decyzji zgodnych z przepisami prawa,
- kontrola przebiegu oraz kosztów realizowanych projektów, rozliczanie inwestycji,
- współpraca z projektantami, wykonawcami,
- współpraca z działem zakupów (np. podczas kontraktowania firm podwykonawczych),
- sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów.

Wymagania:
- praktyczne doświadczenie w obszarze nadzorowania wybranych robót w obszarze prac budowlanych lub/i instalacyjnych,
- doświadczenie w obszarze komercyjnym (rozmowy i negocjacje z podwykonawcami, elementy formalne, administracyjne projektów itp.) – mile widziane.
- znajomość języka obcego (angielski lub rosyjski),
- prawo jazdy kat. B,
- rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- gotowość do wyjazdów służbowych krajowych oraz zagranicznych.

Oferujemy:
- interesujące wynagrodzenie,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy.