Specjalista ds. inwestycji w nieruchomości

Mikemi s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza spółka zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe.

Szukamy specjalisty ds. inwestycji

Do jego/jej głównych zadań należeć będzie:
- Monitorowanie rynku i wyszukiwanie ciekawych okazji rynkowych
- Weryfikacja inwestycji pod kątem ekonomicznym, technicznym i prawnym
- Przesyłanie raportów z analizowanych nieruchomości
- Nadzór nad remontem kupowanych mieszkań

Oferujemy:
- Stabilne źródło dochodu
- Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, wzory dokumentów, itp.)
- Możliwość zostania partnerem zarządzającym
- Udział w ciekawych i wymagających projektach mieszkaniowych
- Uczestnictwo w szkoleniach u największych i najbardziej znanych praktyków inwestowania

Prosimy o zgłoszenia e-mailowe zawierające CV i list motywacyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

MIKEMI.NET - jedyny operator usług teleinformatycznych i multime... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena