Opis stanowiska pracy

• Aktywne uczestnictwo procesie inwestycyjnym
• Kontakty z projektantami, sporządzanie raportów, notatek
• Weryfikacja dokumentacji projektowej
• Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji
• Kontakty z gestorami, urzędami, etc.
• Negocjacje z potencjalnymi kontrahentami
• Doradztwo techniczne
• Reprezentacja inwestora na budowie we wszystkich kwestiach technicznych związanych z realizacją inwestycji
• Nadzorowanie placu budowy, nadzór i kontrola nad postępami prac, współpraca z inspektorem nadzoru
• Kontrola prawidłowości wykonywanych robót budowlanych pod względem zgodności z projektem budowlanym, standardu wykonania inwestycji, etc.
• Uczestnictwo w próbach i odbiorach technicznych
• Informowanie inwestora o postępach robót budowlanych
• Sporządzanie i koordynowanie harmonogramów
• Przygotowanie zamówień materiałów oraz usług
• Kontrola kosztów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane
• Doświadczenie w branży budowlanej lub firmie deweloperskiej
• Znajomość lokalnego rynku budowlanego
• Umiejętność pracy w programie AutoCAD
• Prawo jazdy kat B
• Dyspozycyjność geograficzna
• Mile widziane znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego

Prezentacja firmy

INDAI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością - to szybko i prężnie ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena