Specjalista ds. inwestycji i kosztorysowania robót

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość regulacji prawnych z zakresu prawa zamówień publicznych, KPA, norm i przepisów BHP,
  • biegła znajomość obsługi komputera i posługiwania się pakietem MS Office, przede wszystkim programem Excel i Word,
  • umiejętność redagowania pism urzędowych,
  • zdolności negocjacyjne,
  • dyspozycyjność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność ustalania priorytetów i radzenia sobie w sytuacjach stresowych, nastawienie na realizację celu, rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz pracy w zespole,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów branżowych związanych z realizacją robót,
  • umiejętność sporządzania i sprawdzania kosztorysów, znajomość zasad
  • kosztorysowania oraz obsługa programu NORMA PRO,
  • znajomość programu AutoCad
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie opracowywania rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych, dokonywania ocen celowości i zasadności w tym analiz ekonomicznych planowanych remontów,
  • doświadczenie w realizacji zadań finansowanych ze środków budżetu państwa,
  • doświadczenie w jednostce inwestycyjnej organizacji o rozbudowanej strukturze organizacyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami zgodnie z zapisami prawa budowlanego,
  • posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności: konstrukcyjno –budowlanej, elektrycznej lub sanitarnej,

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • opracowywanie rocznych i wieloletnich planów w zakresie inwestycji i remontów,
  • dokonywanie ocen celowości i zasadności (w tym analiz ekonomicznych) planowanych remontów,
  • opracowywanie dokumentacji przetargowej (w tym opisu przedmiotu zamówienia, kosztorysów inwestorskich, wniosku o wszczęcie postępowania, zapisów merytorycznych w SIWZ, istotnych postanowień umowy),
  • uczestniczenie w postępowaniach o zamówienia publiczne,
  • organizowanie wykonawstwa inwestycyjnego, remontów i zakupów inwestycyjnych wraz z wnioskowaniem o zapewnienie środków finansowych w zakresie niezbędnym dla procedur przetargowych,
  • czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami,
  • przeprowadzanie okresowych analiz przebiegu robót i podejmowanie czynności zmierzających do usprawnienia procesu wykonawstwa,
  • współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót,
  • sprawdzanie pod względem merytorycznym poprawności wystawianych faktur,
  • rozliczanie zrealizowanych zadań.

III. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  • list motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne