Specjalista ds. Inwestycji i Administracji Obiektu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gąbin, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gąbin

TWOJE ZADANIA:

  • odpowiedzialność za bieżący stan infrastruktury firmy (budynki, instalacje i sprzęt, flota, telefony, systemy p.poż. i alarmowe)
  • koordynacja inwestycji budowlanych, w tym instalacyjnych,
  • wybór wykonawcy oraz rozliczenie i odbiór wykonywanych prac w zgodzie ze sztuką budowlaną.

OCZEKUJEMY:

  • znajomość przepisów budowlanych i administracyjnych z nimi związanych , także bhp i p.poż.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w działach inwestycji,  odpowiedzialności za infrastrukturę
  • umiejętność obsługi pakietu Office (w szczególności Excel),
  • mile widziana znajomość prawa w zakresie zamówień publicznych,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w rozwijającej się strukturze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • pełen etat, czas pracy pn - pt, 8 - 16,
  • otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły,
  • możliwość powiększania Twoich kwalifikacji językowych poprzez udział w lekcjach języka angielskiego.

Numer referencyjny: SIA/06/21/PLO/JL
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.