Specjalista ds. inwestycji budowlanych

PHU BROKER Spółka z o.o.

83-200 Starogard Gdański, pomorskie

Od: PHU BROKER Spółka z o.o.
Miejsce pracy: 83-200 Starogard Gdański

Obowiązki.:

- koordynacja projektem inwestycyjnym na każdym etapie (m.in.:współpraca z projektantami na etapie planowania inwestycji, kontrola nad kosztami projektu na każdym etapie inwestycji, nadzór nad projektowaniem, ofertowanie, realizacja);
- aktywne uczestniczenie w realizacji projektów inwestycyjnych;
- wsparcie pracodawcy w przeprowadzaniu oraz koordynowaniu procesów wyboru podwykonawców, dostawców oraz rozliczaniu inwestycji;
- weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji powykonawczej;
- optymalizacja kosztów projektów inwestycyjnych;
- współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji inwestycji

Od osób ubiegających się o ww. stanowisko oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowe, techniczne;
- doświadczenia w realizacji, nadzorze i koordynacji projektów inwestycyjnych;
- biegłej znajomości obsługi komputera (w tym programów typu project management, AutoCad);
- uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem;
- zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych;
- dyspozycyjności;
- prawa jazdy kat B.

Kandydatom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie oraz motywacyjny system wynagrodzeń
- możliwość realizowania własnych pomysłów i wizji
- pracę dynamiczną i pełną wyzwań