Specjalista ds Instalacji Słaboprądowych (w dziale Inwestycji)

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych (w dziale Inwestycji)

zakres obowiązków:

Zakres obowiązków związany z projektowaniem i wykonawstwem instalacji słaboprądowych na terenie Muzeum.

  • planowanie wszystkich działań niezbędnych do prawidłowej realizacji powierzonych zadań,
  • nadzór merytoryczny nad realizacją zadań,
  • udział w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych
  • nadzór nad pracą projektantów, inspektorów nadzoru, generalnych wykonawców i podwykonawców,
  • odpowiedzialność za odbieraną dokumentacją techniczną (kompletność, poprawność i jakość dokumentacji projektowej),
  • odpowiedzialność za odbiór robót z wykonawcami i inspektorami nadzoru,
  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej,
  • współpraca przy rozliczeniu projektów,
  • opracowywanie harmonogramów, raportów i sprawozdań dotyczących realizowanych zadań,
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań,
  • odpowiedzialność za prawidłową jakość i terminowość zadań powierzonych przez przełożonego.

wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie: min. średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),
  • znajomość programu Auto-Cad, Microsoft Office,
  • odpowiedzialność i obowiązkowość, dyspozycyjność ,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP do 1kV oraz znajomość zagadnień związanych z udzielaniem zamówień publicznych.
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

występujące czynniki szkodliwe i uciążliwe warunki pracy:

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na zmianę robocza, stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:
  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., t.j. Dz.U. z 2016r. poz. 922, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Termin składania ofert od 25.04.2017 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie