Specjalista ds instalacji sanitarnych

Faktoria Sp. z o.o.

40-833 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie działająca firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko- specjalista ds instalacji sanitarnych. Osoba ta odpowiedzialna będzie za nadzór prac sanitarnych , wspieranie kierownika budowy, przygotowywanie zakresów do umów, poszukiwanie podwykonawców, bieżącą współpracę z podwykonawcami, zatwierdzanie projektów wykonawczych,wykonywanie projektów koncepcyjnych z zakresu instalacji sanitarnych (prezentowanie wariantów rozwiązań), koordynowanie prac instalacyjnych z pozostałymi pracami budowlanymi.
Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,
dobra znajomość branży instalacyjnej w tym instalacji VRF i wentylacji,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
dobra znajomość obowiązujących przepisów technicznych i budowlanych,
umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie