Specjalista ds. instalacji przeciwpożarowych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów – firmy specjalizującej się w technicznej obsłudze obiektów takich jak magazyny, biura, galerie handlowe poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. instalacji przeciwpożarowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przygotowywanie ofert na usługi PPOŻ i automatyki budynkowej na podstawie zapytań klientów
  • nadzór nad stanem technicznym budynków komercyjnych
  • doradztwo techniczne w zakresie projektowania systemów PPOŻ
  • współpraca z Zarządcami Obiektów a także działem handlowym w firmie
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w instalowaniu, serwisowaniu lub/i projektowaniu systemów PPOŻ
  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu ofert na usługi ppoż i automatykę
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na pakiecie MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju
  • bardzo miłą atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.