Specjalista ds. instalacji i serwisu systemów teletechnicznych

VCN s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma VCN s.c. działająca od 11 lat w branży technicznych systemów zabezpieczeń w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje solidnych, zmotywowanych osób na stanowisko

Instalator systemów: nadzoru wizyjnego analogowego oraz IP, PPOŻ/SAP, KD, SSWiN a także pozostałych systemów wchodzących w zakres działalności firmy VCN.

Miejsce pracy: Poznań oraz obiekty na terenie Polski.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Do obowiązków wybranego kandydata należeć będzie:

- wykonywanie okablowania oraz montażu sprzętu w zakresie w/w systemów,

- wdrażanie i administrowanie w/w systemami oraz dedykowanym oprogramowaniem,

- serwisowanie zainstalowanych już systemów,

- zapewnienie wsparcia technicznego i szkoleń dla użytkowników.

Oferujemy:

- stałe miesięczne wynagrodzenie + premia uznaniowa,

- pracę u stabilnego pracodawcy, z wiarygodną pozycją na rynku, działającego na rynku od ponad 11 lat,

- pracę w gronie doświadczonego zespołu.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikując na ogłoszenie prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

Wymagania:

- specjalistyczna wiedza poparta min. 2 letnim doświadczeniem w zakresie w/w systemów,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, wkrętarka),

- umiejętność rozplanowania działań, zorganizowania stanowiska pracy, efektywnego wykorzystania czasu pracy

- znajomość technik układania okablowania,

- umiejętność rozplanowania miejsc montażu urządzeń, aby nie kolidowały z miejscami montażu innych urządzeń i instalacji),

- umiejętność konfiguracji zainstalowanych urządzeń,

- umiejętność wymiany uszkodzonych podzespołów, np.: procesorów, zasilaczy, wentylatorów, itp.,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

- uprawnienia do obsługi podestów przejezdnych I P,

- uprawnienia SEP do 1 kV,

- j. angielski w stopniu komunikatywnym.

Pożądane cechy kandydata:

- umiejętność pracy w zespole,

- dokładność, staranność, rzetelność, obowiązkowość, odpowiedzialność, komunikatywność,

- wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma powstała w czerwcu 2004 roku. Założycielami firmy są Andrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja