Specjalista ds. Instalacji i realizacji usług IP

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1105834

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Instalacji i Realizacji Usług IP
Lokalizacja: Gdańsk Realizacja: współpraca długofalowa Stawka: do negocjacji

Zadania:
  • Wczesne wykrywanie i diagnozowanie awarii oraz podejmowanie kroków w celu ich usunięcia
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery;
  • Technical suport dla podwykonawców
  • Sprawianie nadzoru nad pracami technicznymi podwykonawców
  • Wsparcie techniczne usług dla klienta
Wymagania:
  • Doświadczenie w konfiguracji urządzeń Cisco
  • Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP/Ethernet;
  • Wiedza z zakresu transmisji bezprzewodowej
  • Mile widziana wiedza z zakresu: PDH, SDH;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland