Specjalista ds. informatycznych narzędzi wsparcia biznesu - VBA

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, 20-601, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin, 20-601

Zaaplikuj, jeśli:

  • Interesuje Cię świat IT i chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową realizując projekty dla jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie
  • Wiesz czym jest Salesforce i chciałbyś się rozwijać w tym obszarze
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Posiadasz doświadczenie komercyjne na analogicznym stanowisku

Zadania:

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi i tworzenie/modyfikacja raportów oraz widoków wspierających ich potrzeby informacyjne
  • Zapewnienie spójności danych i terminowości dostarczania raportów
  • Rozwój oraz wsparcie aplikacji przy użyciu języka programowania Visual Basic for Applications (VBA)
  • Tworzenie narzędzi do usprawniania pracy wykorzystując VBA
  • Analiza danych i procesów biznesowych
  • Uczestnictwo w projektach optymalizacji aplikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej roczne doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość VBA – umiejętność programowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość C# - mile widziana
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz planowania pracy własnej
  • Umiejętność rozmowy na poziomie biznesowym z analitykami
  • Dokładność i komunikatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

Oferujemy

• Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)

• Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport

• Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.