Specjalista ds. Informatycznych ( IT Specialist)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Informatycznych (IT Specialist)

Obowiązki:
  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury globalnej firmy produkcyjnej z oddziałem w Poznaniu;
  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstwa z wykorzystaniem informacji od użytkowników;
  • Zarządzanie procesem planowania procesów technologicznych;
  • Udoskonalanie operacji, definiowanie standardów i zasad stosowanych w przedsiębiorstwie;
  • Szkolenie pracowników w zakresie stosowanych technologii;
  • Wsparcie użytkowników poprzez rozwiązywanie problemów i requestów z ich strony;

WYMAGANIA
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows 7/ Windows 8.x/Windows 10;
  • dobra znajomość Windows Server 2008 R / 2012 R2;
  • umiejętność administrowania środowiskiem VmWare 5.5/ Active Directory;
  • umiejętność administrowania infrastrukturą sieciową ;
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu prroblemów z zakresu technologii Microsoft;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskigo;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Inicjatywa, dynamizm w działaniu;
  • Doświadczenie jako IT Specialist mile widziane.

KORZYŚCI
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Liczne szkolenia, również zagraniczne;
  • Praca w międzynarodowym zespole;
  • Dodatkowe premie miesięczne/kwartalne/roczne;
  • Możliwość sponsorowania wydarzeń sportowych – maratony, półmaratony, itd.;
  • Sponsorowane wyjazdy integracyjne;
  • Fundusz socjalny – wyższa kwota z tytułu dodatkowego zasilania konta przez pracodawcę;
  • Dodatki urlopowe;
  • Telefon służbowy (iPhone 6).

Numer referencyjny: 4-10-41113/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.