Specjalista ds. Incentive i wyjazdów grupowych

Grupa TSO

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa TSO sp. z o. o.
Działająca z sukcesem od 1995 roku firma, lider z branży MICE, poszukuje kandydatów do oddziału w Poznaniu.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, masz lekką rękę przy redagowaniu tekstów i pragniesz połączyć zamiłowanie do turystyki z karierą zawodową w branży MICE – dołącz do nas!

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

- tworzenie ofert w PP
- realizacja i rozliczenie projektów Incentive dla klientów Grupy TSO na całym świecie
- koordynacja projektów podczas realizacji
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
- monitorowanie trendów na rynku
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
- proponowanie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów dla wzmacniania sprzedaży

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- udokumentowane, minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte wymiernymi sukcesami w branży turystycznej
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętności copywriterskie i redaktorskie
- doświadczenie w koordynacji wyjazdów zagranicznych
- gotowość do odbywania podróży
- optymizm i bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
- dyspozycyjność
- zorientowanie na osiąganie sukcesów
- zaangażowanie w poszerzanie wiedzy
- prawo jazdy kat. B
- zamiłowanie do turystyki i znajomość geografii świata

Prezentacja firmy

GRUPA TSO – Grupa Spółek związana z branżą MICE oraz Marketingiem Zinteg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka