Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania w obszarze rekrutacji:
- samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na kluczowe stanowiska w firmie,
- współpraca z agencjami pracy tymczasowej,
- zamieszczanie ogłoszeń w portalach, z którymi współpracuje firma,
- budowanie i prowadzenie bazy kandydatów do pracy,
- weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanymi profilami,
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami,

Obszar wsparcia pracowników:
- kontakt z zatrudnianymi kandydatami w celu sporządzenia dokumentacji pracowniczej przed rozpoczęciem zatrudnienia
- przygotowywanie skierowań do specjalistów z zakresu medycyny pracy, badań BHP (wstępnych i okresowych)
- wsparcie i udział liderów zespołów w projektach i wydarzeniach organizowanych przez firmę (employer branding, targi pracy i konferencje)
- pomoc w procesie onboardingu oraz badania satysfakcji / opinii pracowników
- przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień
- wsparcie w zakresie rozwoju i motywacji pracowników
- współpraca z kadrą menedżerską
- wsparcie w tworzeniu i egzekwowaniu standardów pracy

Wymagania:
- doświadczenie w obszarze HR, mile widziane w agencji pracy tymczasowej
- doświadczenie w innych obszarach HR (szkolenia, integracja, motywacja, ocena pracownicza)
- bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, organizacji czasu pracy, sumienności, odpowiedzialności
- znajomości angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny

Oferujemy:
- umowę o pracę na zastępstwo (do końca 2017)
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dostęp do kursów i inne)

Numer referencyjny: 14/10/2016/HR/MJ/WRC
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.