Specjalista ds. HR

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Numer Referencyjny: REK/01/2019

Zakres obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie wewnętrznych procesów rekrutacyjnych;

• Tworzenie opisów stanowisk, profili kompetencyjnych i ścieżek karier;

• Planowanie, organizowanie i uczestniczenie w ocenach pracowniczych;

• Wdrażanie i adaptacja nowo zatrudnionych pracowników;

• Badanie satysfakcji zatrudnionych pracowników;

• Prowadzenie exit interviews;

• Przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu;

• Uczestniczenie w bieżących pracach administracyjnych( tworzenie procedur oraz dokumentów);

• Wsparcie i koordynowanie polityki szkoleń i rozwoju pracowników;

• Międzynarodowa współpraca z osobami zatrudnionymi w londyńskim biurze.

Wymagamy:

• Wykształcenie wyższe;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2-3 lata);

• Znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych;

• Umiejętność budowania i wdrażania procesów HR;

• Dobra znajomość pakietu MS Office(szczególnie Excel);

• Zawansowana znajomość języka angielskiego;

• Mile widziane studia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Praca w międzynarodowym środowisku;

• Przyjazną atmosferę pracy;

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.